Team הצוות של ספריא

Headshot of Daniel Septimus
Daniel Septimus דניאל ספטימוס
Chief Executive Officer מנהל כללי
ds@sefaria.org
Headshot of Brett Lockspeiser
Brett Lockspeiser ברט לקספיזר
Chief Technology Officer and Co-Founder מנהל טכנולוגי ומייסד-שותף
brett@sefaria.org
Headshot of Annie Lumerman
Annie Lumerman אנני לומרמן
Chief Operating Officer מנהלת תפעול ראשית
annie@sefaria.org
Headshot of Lev Israel
Lev Israel לב ישראל
Chief Data Officer מנהל נתונים ראשי
lev@sefaria.org
Headshot of Sara Wolkenfeld
Sara Wolkenfeld שרה וולקנפלד
Director of Education מנהלת מחלקת החינוך
sara@sefaria.org
Headshot of Lizi Martin
Lizi Martin ליזי מרטין
Israel Director מנהלת ספריא- ישראל
lizi@sefaria.org
Headshot of Gabriel Winer
Gabriel Winer גבריאל ווינר
Director of Product מנהל מוצר
gabriel@sefaria.org
Headshot of Rachel Buckman
Rachel Buckman רחל בקמן
Education Associate רכזת חינוכית
rachel@sefaria.org
Headshot of Ephraim Damboritz
Ephraim Damboritz אפרים דמבוריץ
Sr. Managing Engineer מהנדס תכנה בכיר וראש צוות
ephraim@sefaria.org
Headshot of Lorenzo Fernando Davis
Lorenzo Fernando Davis לורנזו פרננדו דייויס
Senior Infrastructure and Backend Engineer מהנדס תשתיות בכיר
lorenzo@sefaria.org
Headshot of Hannah Goldberger
Hannah Goldberger חנה גולדברגר
Sr. Development Associate רכזת פיתוח וגיוס משאבים
hannah@sefaria.org
Headshot of Tali Herenstein
Tali Herenstein טלי הרנשטיין
Chief of Staff ראש הסגל
tali@sefaria.org
Headshot of Steve Kaplan
Steve Kaplan סטיב קפלן
Content Engineer מהנדס תוכן
steve@sefaria.org
Headshot of Jonathan Mosenkis
Jonathan Mosenkis יונתן מוסנקיס
Sr. Content Engineer מהנדס תוכן בכיר
jonathan@sefaria.org
Headshot of Russel Neiss
Russel Neiss רזיאל ניס
Sr. Product Engineer מהנדס מוצר בכיר
russel@sefaria.org
Headshot of Shanee Rosen
Shanee Rosen שני רוזן
Content Engineer מהנדסת תוכן
shanee@sefaria.org
Headshot of Noah Santacruz
Noah Santacruz נח סנטקרוז
Sr. Research Engineer מהנדס מחקר בכיר
noah@sefaria.org
Headshot of Chava Tzemach
Chava Tzemach חוה צמח
Communications and Marketing Manager מנהלת תקשורת ושיווק
chava@sefaria.org
Headshot of Shmuel Weissman
Shmuel Weissman שמואל וייסמן
Manager of Text Acquisition and Text Quality אחראי רכש טקסטים ואיכות
shmuel@sefaria.org
Headshot of Hedva Yechieli
Hedva Yechieli חדוה יחיאלי
Education Coordinator Israel רכזת חינוכית ישראל
hedva@sefaria.org

BOARD OF DIRECTORS מועצת המנהלים

Joshua Foer ג'ושוע פוייר
Chairman and Co-Founder יושב ראש ומייסד-שותף
Brett Lockspeiser ברט לקספיזר
Co-Founder מייסד-שותף
Mo Koyfman מו קויפמן
Elana Stein Hain אלנה שטיין היין
Felicia Herman פלישיה הרמן
Jonathan Koschitzky יונתן קושיצקי
Joshua Kushner יהושוע קושנר
Raanan Agus רענן אגוס
Rona Sheramy רונה שרמי
Michael Englander מיכאל ענגלענדער